Asset 1shape
تاریخچه
مجموعه یراق سعید

مأموریت و چشم اندازهای ما

یراق سعید از سال 1369 فعالیت خود را در زمینه فروش یراق آلات مرتبط با صنعت کیف ، کفش ، کمربند و پوشاک با نام یراق آلات سعید یا s.buckle آغاز کرد.

به دلیل این موضوع که تولید کنندگان مرتبط به طور مداوم استاندردهای مورد نظر این مجموعه و همینطور مشتریان عزیز ما را تأمین نکرده و در فواصل مختلف با افت و خیز کیفیت روبه رو می شدیم. بر آن شدیم که در سال 1382 کارخانه ریخته گری به روش دایکاست احداث نماییم و در ادامه واحدهای قالب سازی ، پرداخت کاری ، پرسکاری و دیگر صنایع وابسته را به این مجموعه بیافزاییم تا تمام مراحل ساخت در یک واحد انجام پذیرد.

امید داریم که با توکل به خداوند بزرگ و تلاش روزافزون هشتاد پرسنل متخصص و متعهد مجموعه یراق سعید بتوانیم سهمی از ارتقاء صنعت کشور عزیزمان ایران را داشته باشیم

تخصص مجموعه یراق سعید

متخصص در طراحی و ساخت سگک های استاندارد و سفارشی است. در روی ، برنج و فولاد موجود است و می توان آن را با قالب گیری ریخته گری ، سیم سازی یا مهر زنی تهیه کرد.

همه آنها را می توان در مجموعه ای از اتمام عرضه کرد. سگک های در صنایع مختلف از جمله چادر و سایبان ، نظامی ، پزشکی ، مهار ، اسب ، حیوان خانگی ، چمدان ، بند ، تجهیزات آتش نشانی ، سیستم های تسمه ابزار ، موتور سیکلت و مد مورد استفاده قرار می گیرند.

ما موجودی خوبی داریم. در صورت درخواست نمونه. می توانیم قطعات ساخته شده برای شما را به صورت سفارشی تولید کند

134
یراق با کیفیت

شما با انتخاب یراق آلات ما عاشق ان ها خواهید شد. از سگک های فلزی تزئین شده و معمولی تا دکمه ها و سایر .. دقیقاً همان چیزی را در اخیار شما قرار می دهیم که به دنبال آن می گردید. مناسب برای لباس ، کت ، لباس کار ، کیف ، کمربند ، لباس شنا و موارد دیگر.