11 2
یراق آلات چیست و انواع آن

یراق آلات چیست

یراق آلات چیست؟

_

یراق آلات s.buckle  در زیبایی پوشاک کیف و کفش و کمک به فرم دادن به بدن کاربرد مشترک دارند ، اما همچنین می توانند تزئینی باشند و برخی از خلاقیت ها را در طراحی ایجاد کنند. در مرحله اول دکمه ها و زیپ ها به بستن پوشاک کیف و کفش کمک میکنند ، اما اینها تنها قابلیت های آن ها نمی باشد. برای همه نوعپوشاک کیف و کفش قابل استفاده هستند و می توانند با بیشتر الگوهای خیاطی سازگار شوند.

انواع یراق آلات

_

دکمه

دکمه ها یکی از اولین چیزهایی است که به عنوان یک راه حل برای بستن لباس است. به خصوص اگر ماشین چرخ خیاطی داشته باشید ،آن ها دارای محبوبیت و قیمت ارزان هستند و دوخت آنها نسبتاً آسان است. دکمه ها می توانند پلاستیکی ، پوسته ای ، فلزی ، سرامیکی یا حتی شیشه ای باشند و در یک شکل و اندازه های مختلف هستند.

سگک

از سگک می توان برای بستن کمربند ، کفش و حتی لباس استفاده کرد. آنها از فلز ، پلاستیک و چوب ساخته می شوند و می توانند ساده یا تزئینی باشند. برخی از سگک ها به راحتی نخ می شوند و برخی دیگر زبانه ای دارند که باید به سوراخ جنس مورد نظر فرو روند.

قلاب

قلاب ها اغلب در بالای زیپ استفاده می شود تا اینکه به عنوان یک اتصال دهنده لباس مستقل استفاده شود.  در حالی که اندازه ها و ترکیبات آنها متفاوت است ، بیشتر لباس ها از قلاب های فلزی نقره ای استفاده می کنند. قلاب معمولا در پشت سوتین دیده می شود و می تواند در لباس زیر استفاده شود.

مارا در

شبکه های اجتماعی

دنبال کنید

یراق سعید از سال 1369 فعالیت خود را در زمینه فروش یراق آلات مرتبط با صنعت کیف ، کفش ، کمربند و پوشاک آغاز کرد.به دلیل این موضوع که تولید کنندگان مرتبط به طور مداوم استاندردهای مورد نظر این مجموعه و همینطور مشتریان عزیز ما را تأمین نکرده و در فواصل مختلف با افت و خیز کیفیت روبه رو می شدیم.

23

 انواع سگک های کمربند

سگک ها در مصارف مختلف و شرایط مختلف مورد استفاده قرار می گیرند ، از آنجا که اهداف یراق آلات سعید ما از استفاده آن ها متفاوت است ، کمربند و سگک آن نیز به انواع مختلف تقسیم می شود.

سگک های کمربند عمدتا به سه دسته تقسیم می شوند

_

سگک های پین

کمربندهای سگک پینی دارای معمولا سوراخ می شوند و دارای یک سنجاق است که میتوان آن را به سوارخ روی کمنربند سنجاق کرد.

شامل سگک های خورشید ، سگک های هشت ضلعی ، سگک های شوالیه ، سگک های چرخان و سگک های دو سنجاق می باشد

سگک های کششی

بیشتر از سبک غربی استفاده می شود و بزرگ به نظر می رسد. می توانید هر آرم ، الگو یا متنی را روی سگک های کمربند اضافه کنید.

سگک های نظامی

با سگک های پین و سگک های کششی تفاوت زیادی دارد. پیچیده و بسیار شخصی است. به طور عمده از سگک های پین تشکیل شده است. اما طرف دیگر یک قلاب دارد تا آن را قلاب کند. بدیهی است که سگک های سواره نظام گران هستند.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.